Rekrutacja do przedszkola na rok szkolny 2021/2022

Szanowni Rodzice!

Jeżeli podjęliście Państwo decyzję, aby od 1 września 2021 roku Wasze dziecko rozpoczęło edukację w Przedszkolu Samorządowym
w Łomazach, przedstawiamy Wam najważniejsze informacje na temat zasad prowadzonego naboru na rok szkolny 2021/2022.

Dzieci kontynuujące edukację przedszkolną
w naszym  przedszkolu nie biorą udziału w rekrutacji. Rodzice składają jedynie Deklarację o kontynuowaniu wychowania przedszkolnego, w terminie do 19.03.2021r.

Nabór na wolne miejsca w przedszkolu trwa
od 09 - 23 marca 2021r.
Kandydaci, których rodzice ubiegają się o przyjęcie do przedszkola po raz pierwszy uczestniczą w postępowaniu rekrutacyjnym na rok szkolny 2021/2022. Postępowanie rekrutacyjne prowadzone jest na wniosek rodzica.

Wniosek z oświadczeniami potwierdzającymi spełnianie kryteriów rekrutacyjnych można pobrać ze strony internetowej szkola.lomazy.pl
w zakładce Rekrutacja lub w głównym wejściu do szkoły (na stoliku) oraz w  sekretariacie Zespołu Placówek Oświatowych w Łomazach
w godzinach 730 – 1530.

9 kwietnia 2021r.  opublikowanie list dzieci zakwalifikowanych
i niezakwalifikowanych.

9 – 30 kwietnia 2021r. złożenie Potwierdzenia woli zapisu dziecka
do przedszkola, do którego dziecko zostało zakwalifikowane.

14 maja 2021r. opublikowanie list dzieci przyjętych i nieprzyjętych.

Jeżeli przedszkole będzie dysponowało wolnymi miejscami,
to od 28 maja do 04 czerwca 2021r. odbędzie się uzupełniające postępowanie rekrutacyjne do przedszkola.

O terminie podpisania Deklaracji pobytu dziecka
w przedszkolu
rodzice zostaną poinformowani.

Dokumenty obowiązujące w  roku szkolnym 2021/2022

Terminarz rekrutacji

pobierz

Wniosek o przyjęcie dziecka do Przedszkola Samorządowego w Łomazach

pobierz.doc

pobierz.pdf

Deklaracja o kontynuacji wychowania przedszkolnego w Przedszkolu Samorządowym w Łomazach

pobierz.doc

pobierz.pdf

UWAGA!

Wypełnioną Deklarację o kontynuacji wychowania przedszkolnego prosimy włożyć do oznakowanego pudełka znajdującego się na korytarzu przedszkolnym.

Wniosek o przyjęcie dziecka do przedszkola prosimy pozostawić w oznakowanym pudełku znajdującym się w głównym wejściu do szkoły lub przesłać wypełniony na podany adres:

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Dziękujemy!

Rekrutacja do klasy pierwszej

Szkoły  Podstawowej w Łomazach  na rok szkolny 2021/2022

Szanowni Rodzice!

Od poniedziałku, 15 marca 2021 r. do 18.06. 2021 r. mogą Państwo   składać wnioski o przyjęcie swoich dzieci do klasy pierwszej Szkoły Podstawowej                                            im. Tadeusza Kościuszki w Łomazach.

Wniosek z oświadczeniami potwierdzającymi spełnianie kryteriów rekrutacyjnych można pobrać z naszej strony internetowej: szkola.lomazy.pl w zakładce Rekrutacja lub                 w sekretariacie Zespołu Placówek Oświatowych  w Łomazach w godzinach 7:30 – 15:30.

W dniu 2 lipca 2021 r. - będą udostępnione listy kandydatów zakwalifikowanych                             i niezakwalifikowanych w sekretariacie szkoły.

UWAGA!

Wniosek o przyjęcie dziecka do klasy pierwszej  prosimy pozostawić                            w oznakowanym pudełku znajdującym się w głównym wejściu do szkoły lub przesłać wypełniony na podany adres: e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. i dostarczyć podpisane zdjęcie dziecka do sekretariatu.

Dziękujemy!

ZGŁOSZENIE KANDYDATA

(zamieszkałego w obwodzie szkoły)

ZGŁOSZENIE KANDYDATA