Rekrutacja

 

Rekrutacja do przedszkola
na rok szkolny 2023/2024

Szanowni Rodzice!

Jeżeli podjęliście Państwo decyzję, aby od 1 września 2023  roku Wasze dziecko rozpoczęło edukację w Przedszkolu Samorządowymw Łomazach, przedstawiamy Wam najważniejsze informacje na temat zasad  prowadzonego naboru na rok szkolny 2023/2024.
Dzieci kontynuujące edukację przedszkolną w naszym  przedszkolu nie biorą udziału w rekrutacji. Rodzice składają jedynie Deklarację o kontynuowaniu wychowania przedszkolnego, w terminie do 17.02.2023r.
Nabór na wolne miejsca w przedszkolu trwaod 20 lutego  - 10 marca 2023r. Kandydaci, których rodzice ubiegają się o przyjęcie do przedszkola po raz pierwszy uczestniczą w postępowaniu rekrutacyjnym na rok szkolny 2023/2024. Postępowanie rekrutacyjne prowadzone jest na wniosek rodzica.
Wniosek z oświadczeniami potwierdzającymi spełnianie kryteriów rekrutacyjnych można pobrać ze strony internetowej szkola.lomazy.pl w zakładce Rekrutacja lub w głównym wejściu do szkoły (na stoliku) oraz w  sekretariacie Zespołu Placówek Oświatowych w Łomazachw godzinach 730 – 1530.

27 marca  2023r.  opublikowanie list dzieci zakwalifikowanych
i niezakwalifikowanych.
27 marca – 07 kwietnia 2023r. złożenie potwierdzenia woli zapisu dziecka do przedszkola, do którego dziecko zostało zakwalifikowane.
14 kwietnia  2023r. opublikowanie list dzieci przyjętych i nieprzyjętych.
Jeżeli przedszkole będzie dysponowało wolnymi miejscami, to od 28 kwietnia do 12 maja 2023r. odbędzie się uzupełniające postępowanie rekrutacyjne do przedszkola.
O terminie podpisania Deklaracji pobytu dziecka w przedszkolu  rodzice zostaną poinformowani.

UWAGA!

Wypełniony Wniosek o przyjęcie dziecka do przedszkola prosimy pozostawić w oznakowanym pudełku znajdującym się w głównym wejściu do szkoły.

Dziękujemy!

Dokumenty obowiązujące
w  roku szkolnym 2023/2024
Warunki rekrutacji i naboru pobierz

Terminarz rekrutacji

pobierz

Wniosek o przyjęcie dziecka do Przedszkola Samorządowego w Łomazach

pobierz.doc

pobierz.pdf

Deklaracja o kontynuacji wychowania przedszkolnego w Przedszkolu Samorządowym w Łomazach

Wydane przez wychowawców

 Zarządzenie Wójta Gminy Łomazy  pobierz.pdf

 

Rekrutacja do klasy pierwszej Szkoły  Podstawowej
w Łomazach  na rok szkolny 2023/2024

Szanowni Rodzice!

Od poniedziałku, 6 marca 2023 r. do 12.05. 2023 r. mogą Państwo   składać wnioski o przyjęcie swoich dzieci do klasy pierwszej Szkoły Podstawowej im. Tadeusza Kościuszki w Łomazach.
Wniosek z oświadczeniami potwierdzającymi spełnianie kryteriów rekrutacyjnych można pobrać z naszej strony internetowej: szkola.lomazy.pl w zakładce Rekrutacja lub w sekretariacie Zespołu Placówek Oświatowych w Łomazach w godzinach 7:30 – 15:30.
W dniu 31 maja 2023 r. - będą udostępnione listy kandydatów zakwalifikowanych w sekretariacie szkoły.

UWAGA!

Wniosek o przyjęcie dziecka do klasy pierwszej wraz z podpisanym zdjęciem prosimy złożyć u wychowawcy danej grupy przedszkolnej.
Wniosek o przyjęcie dziecka spoza obwodu (nie uczęszczało do przedszkola w Łomazach) należy przesłać na podany adres: e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub dostarczyć do sekretariatu, dołączając podpisane zdjęcie.

Dziękujemy!

Dokumenty obowiązujące
w  roku szkolnym 2023/2024

WARUNKI REKRUTACJI I NABORU

Pobierz

TERMINARZ REKRUTACJI

Pobierz

ZGŁOSZENIE KANDYDATA
(zamieszkałego w obwodzie szkoły)

Pobierz

ZGŁOSZENIE KANDYDATA
(zamieszkałego poza obwodem szkoły)

Pobierz

OŚWIADCZENIE

Pobierz