Rekrutacja do przedszkola na rok szkolny 2022/2023

Szanowni Rodzice!

Jeżeli podjęliście Państwo decyzję, aby od 1 września 2022  roku Wasze dziecko rozpoczęło edukację w Przedszkolu Samorządowym
w Łomazach, przedstawiamy Wam najważniejsze informacje na temat zasad  prowadzonego naboru na rok szkolny 2022/2023.
Dzieci kontynuujące edukację przedszkolną w naszym  przedszkolu nie biorą udziału w rekrutacji. Rodzice składają jedynie Deklarację o kontynuowaniu wychowania przedszkolnego, w terminie do 28.02.2022r.
Nabór na wolne miejsca w przedszkolu trwaod 17 lutego 2022r. - 03 marca 2022r. Kandydaci, których rodzice ubiegają się o przyjęcie do przedszkola po raz pierwszy uczestniczą w postępowaniu rekrutacyjnym na rok szkolny 2022/2023. Postępowanie rekrutacyjne prowadzone jest na wniosek rodzica.
Wniosek z oświadczeniami potwierdzającymi spełnianie kryteriów rekrutacyjnych można pobrać ze strony internetowej szkola.lomazy.pl
w zakładce Rekrutacja lub w głównym wejściu do szkoły (na stoliku) oraz w  sekretariacie Zespołu Placówek Oświatowych w Łomazach w godzinach 730 – 1530.
24 marca  2022r.  opublikowanie list dzieci zakwalifikowanych i niezakwalifikowanych.
24 marca 2022r. – 07 kwietnia 2022r. złożenie potwierdzenia woli zapisu dziecka do przedszkola, do którego dziecko zostało zakwalifikowane.
20 kwietnia  2022r. opublikowanie list dzieci przyjętych i nieprzyjętych.
Jeżeli przedszkole będzie dysponowało wolnymi miejscami, to od 04 maja do 13 maja 2022r. odbędzie się uzupełniające postępowanie rekrutacyjne do przedszkola.
O terminie podpisania Deklaracji pobytu dziecka w przedszkolu  rodzice zostaną poinformowani.

UWAGA!

Wypełniony Wniosek o przyjęcie dziecka do przedszkola prosimy pozostawić w oznakowanym pudełku znajdującym się w głównym wejściu do szkoły.

Dziękujemy!

Dokumenty obowiązujące
w  roku szkolnym 2022/2023

Terminarz rekrutacji

pobierz

Wniosek o przyjęcie dziecka do Przedszkola Samorządowego w Łomazach

pobierz.doc

pobierz.pdf

Deklaracja o kontynuacji wychowania przedszkolnego w Przedszkolu Samorządowym w Łomazach

Wydane przez wychowawców

Zarządzenie Wójta Gminy Łomazy  pobierz.pdf

Rekrutacja do klasy pierwszej Szkoły  Podstawowej w Łomazach  na rok szkolny 2022/2023

Szanowni Rodzice!

Od poniedziałku, 7 marca 2022 r. do 31.05. 2022 r. mogą Państwo   składać wnioski o przyjęcie swoich dzieci do klasy pierwszej Szkoły Podstawowej im. Tadeusza Kościuszki w Łomazach.
Wniosek z oświadczeniami potwierdzającymi spełnianie kryteriów rekrutacyjnych można pobrać u wychowawcy przedszkola lub z naszej strony internetowej: szkola.lomazy.pl w zakładce Rekrutacja, bądź w sekretariacie Zespołu Placówek Oświatowych w Łomazach w godzinach 7:30 – 15:30.
W dniu 15 czerwca 2022 r. - będą udostępnione listy kandydatów zakwalifikowanych i niezakwalifikowanych w sekretariacie szkoły.

UWAGA!

Wniosek o przyjęcie dziecka do klasy pierwszej wraz z podpisanym zdjęciem prosimy złożyć u wychowawcy danej grupy przedszkolnej.
Wniosek o przyjęcie dziecka spoza obwodu (nie uczęszczało do przedszkola w Łomazach) należy przesłać na podany adres: e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub dostarczyć do sekretariatu, dołączając podpisane zdjęcie.

Dziękujemy!

Dokumenty obowiązujące
w  roku szkolnym 2022/2023

ZGŁOSZENIE KANDYDATA