Rekrutacja

 

Rekrutacja do przedszkola
na rok szkolny 2024/2025

Szanowni Rodzice!

Jeżeli podjęliście Państwo decyzję, aby od 02 września 2024 roku Wasze dziecko rozpoczęło edukację w Przedszkolu Samorządowym w Łomazach, przedstawiamy Wam najważniejsze informacje na temat zasad prowadzonego naboru na rok szkolny 2024/2025. Dzieci kontynuujące edukację przedszkolną w naszym przedszkolu nie biorą udziału w rekrutacji. Rodzice składają jedynie Deklarację o kontynuowaniu wychowania przedszkolnego, w terminie do 16.02.2024r.

Nabór na wolne miejsca w przedszkolu trwa od 20 lutego - 10 marca 2024r. Kandydaci, których rodzice ubiegają się o przyjęcie do przedszkola po raz pierwszy uczestniczą w postępowaniu rekrutacyjnym na rok szkolny 2024/2025. Postępowanie rekrutacyjne prowadzone jest na wniosek rodzica.

Wniosek z oświadczeniami potwierdzającymi spełnianie kryteriów rekrutacyjnych można pobrać ze strony internetowej http://szkola.lomazy.pl w zakładce Rekrutacja lub w głównym wejściu do szkoły (na stoliku) oraz w sekretariacie Zespołu Placówek Oświatowych w Łomazach w godzinach 7.30 – 15.30. Wypełniony i podpisany przez oboje rodziców/ prawnych opiekunów dziecka wniosek, składamy w sekretariacie szkoły.
27 marca 2024r. opublikowanie list dzieci zakwalifikowanych i niezakwalifikowanych.
27 marca – 05 kwietnia 2024r. złożenie potwierdzenia woli zapisu dziecka do przedszkola, do którego dziecko zostało zakwalifikowane.
10 kwietnia 2024r. opublikowanie list dzieci przyjętych i nieprzyjętych.
Jeżeli przedszkole będzie dysponowało wolnymi miejscami, to od 24 kwietnia do 08 maja 2024r. odbędzie się uzupełniające postępowanie rekrutacyjne do przedszkola
O terminie podpisania Deklaracji pobytu dziecka w przedszkolu rodzice zostaną poinformowani.

Dokumenty obowiązujące
w  roku szkolnym 2024/2025
Warunki rekrutacji i naboru pobierz

Terminarz rekrutacji

pobierz

Wniosek o przyjęcie dziecka do Przedszkola Samorządowego w Łomazach

pobierz.doc

pobierz.pdf

Deklaracja o kontynuacji wychowania przedszkolnego w Przedszkolu Samorządowym w Łomazach

Wydane przez wychowawców

 Zarządzenie Wójta Gminy Łomazy  pobierz.pdf

 

Rekrutacja do klasy pierwszej
Szkoły Podstawowej w Łomazach  na rok szkolny 2024/2025

Szanowni Rodzice!

Od 4 marca 2024 r. do 10.05. 2024 r. mogą Państwo  składać wnioski (wraz z podpisanym zdjęciem) o przyjęcie swoich dzieci do klasy pierwszej Szkoły Podstawowej im. Tadeusza Kościuszki w Łomazach u wychowawcy danej grupy przedszkolnej lub w sekretariacie Zespołu Placówek Oświatowych w Łomazach  w godzinach 7:30 – 15:30.

Wniosek z oświadczeniami potwierdzającymi spełnianie kryteriów rekrutacyjnych można pobrać u wychowawcy przedszkola lub ze strony internetowej: szkola.lomazy.pl w zakładce „Rekrutacja”.

W dniu 31 maja 2024 r. - będą udostępnione listy kandydatów zakwalifikowanych i niezakwalifikowanych w sekretariacie szkoły.

UWAGA!

Wniosek o przyjęcie dziecka spoza obwodu (nie uczęszczało do przedszkola w Łomazach) należy przesłać na podany adres: e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub dostarczyć do sekretariatu, dołączając podpisane zdjęcie.

Dziękujemy!

Dokumenty obowiązujące
w  roku szkolnym 2024/2025

   

TERMINARZ REKRUTACJI

Pobierz

ZGŁOSZENIE KANDYDATA
(zamieszkałego w obwodzie szkoły)

Pobierz

ZGŁOSZENIE KANDYDATA
(zamieszkałego poza obwodem szkoły)

Pobierz

OŚWIADCZENIE

Pobierz