Wyjazd do kina w nagrodę!

Klasy czwarte i piąta dnia 16 czerwca wybrały się pod opieką swoich wychowawców na wycieczkę do Białej Podlaskiej. W programie był seans w kinie MERKURY oraz obowiązkowa wizyta w restauracji McDonald's. Najpierw czekała  „uczta duchowa” w postaci ekranizacji książki  Tajemniczy ogród  autorstwa Burnett Frances Hodgson. Książka, o której mowa, to lektura szkolna i klasyk wśród literatury dla dzieci. Po obejrzeniu filmu wycieczkowicze poddali się „uczcie dla ciała”, buszując do woli po menu i zamawiając popularne zestawy. Pogoda dopisała, humory również, nie wspominając o apetycie. Wyjazd do kina był nagrodą dla tych klas za stuprocentowe wpłaty w ubiegłym roku szkolnym na Radę Rodziców. Taka forma nagrody bardzo spodobała się uczestnikom. Dziękujemy serdecznie!