Sukces w konkursie językowym!

17 czerwca uczniowie naszej szkoły wzięli udział w Międzyszkolnym Konkursie Języków Obcych w Zespole Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego im. Augusta Zamoyskiego w Jabłoniu. W konkursie z języka rosyjskiego uczestniczyły Dominika Biesiada i Dominika Szoplińska z klasy VIIIB. W kategorii języka angielskiego naszą szkołę reprezentowały uczennice klasy VIIIB: Iwiczuk Zofia, Niedzielska Julia, Rusek Aleksandra i Skibniewska Katarzyna. W konkursie wzięły udział reprezentacje 10 szkół z powiatu bialskiego, parczewskiego i radzyńskiego. Uczniowie rozwiązywali testy z zakresu języków obcych (angielskiego, niemieckiego i rosyjskiego). Najlepszy wynik z naszej szkoły uzyskała Dominika Biesiada zdobywając III miejsce w Konkursie w kategorii języka rosyjskiego. Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!