„Do widzenia przedszkole! Dzień dobry wakacje!”

Dzień 22.06. 2021r. dla jednych był to zwykły dzień, ale dla nas był on wyjątkowy, uroczysty, radosny, dzień niekłamanych wzruszeń, bowiem w przedszkolu odbyła się wyjątkowa uroczystość -  „Pożegnanie sześciolatków”.  Cztery wspólnie spędzone lata szybko minęły. Był to czas niezwykły i niezapomniany, zarówno dla dzieci, rodziców, jak i dla nauczycieli.
Dzieci, z maluszków, zagubionych i nieśmiałych, stały się samodzielnymi, odważnymi starszakami, pełnymi pomysłów, ciekawymi świata, chętnymi do podejmowania nowych, coraz trudniejszych zadań. Skończył się beztroski okres i nadszedł czas na przyjęcie innych obowiązków.
Przedszkolaki pod kierunkiem swoich pań przygotowały specjalnie na tę okazję występy artystyczne. Był Polonez, wiersze, tańce i piosenki. Grupa pięciolatków wierszykami pożegnała       starszych kolegów.
Na pamiątkę tego wydarzenia Pani Dyrektor Bogumiła Wińska wręczyła absolwentom pamiątkowe dyplomy, a Przewodnicząca Rady Rodziców Pani Anna Marciniuk książki, które ufundowała Rada Rodziców. Były także życzenia i podziękowania ze strony Wójta Gminy Łomazy Pana Jerzego Czyżewskiego, Pani Dyrektor oraz Rodziców. Nie zabrakło również łez wzruszenia. Ale tak to już jest, coś musi się skończyć,  aby móc wejść w kolejny, nowy etap      życia.
Dziękujemy rodzicom za wspólnie spędzony czas, pomoc i wsparcie, dzieciom natomiast życzymy udanych i bezpiecznych wakacji, samych sukcesów w szkole, uśmiechu na co dzień.