Międzynarodowy Dzień Kropki w klasach I-III

Międzynarodowy Dzień Kropki obchodzi się 15 września od 2009 roku. Historia tego święta rozpoczęła się od książki Petera Reynoldsa „The Dot”. Jest to opowieść o  dziewczynce, która dzięki małej kropce zmieniła myślenie o sobie i uwierzyła we własne możliwości. Dzień Kropki powstał, aby świętować i wspierać kreatywność, odwagę, wyobraźnię i zabawę dzieci. By odkrywać ich talenty i pokazać je innym.  Zachęcić  do tworzenia i uwierzenia w to, że każdy może być kreatywny, nieszablonowy. Dzieci w tym dniu rozmawiają o swoich mocnych stronach, wspólnie tworzą "kropkowe" dzieła i wzajemnie się inspirują.  Uczniowie klas 1-3  naszej szkoły włączyli się do akcji. Było wiele radości  wynikającej  z tego, że za sprawą małej kropki mogli stać się wielkimi artystami. Dzielimy się zdjęciami z tego dnia!