NA LUDOWO ZAŚPIEWAJMY!

W dniu 5 października 2021r. w sali GOK w Łomazach, odbył się IV Gminny Konkurs Piosenki ludowej  "Na ludowo zaśpiewajmy" pod patronatem Wójta Gminy Łomazy Jerzego Czyżewskiego.  Konkurs z roku na rok cieszy się coraz większym zainteresowaniem. W bieżącym roku szkolnym wzięło udział szesnastu wykonawców z klas I-III,  Zespołu Placówek Oświatowych w Łomazach i Szkoły Podstawowej w Huszczy.

Jury wyłoniło następujących laureatów:
I miejsce -      Kaja Sobechowicz  ZPO w Łomazach
II miejsce -    Gabriela Arseniuk  ZPO Łomazy
III miejsce -   Anna Karpowicz ZPO Łomazy
Wyróżnienia: Mikołaj Siewruk SP w Huszczy
                      Zuzanna Szatałowicz  ZPO w Łomazach.

Konkurs został zorganizowany we współpracy Zespołu Placówek Oświatowych i Gminnego Ośrodka Kultury.
Gratulujemy zwycięzcom i zachęcamy do udziału w przyszłej edycji.

Elżbieta Bielecka, Agnieszka Panasiuk