Aktorzy Teatru "Krak-Art" z Krakowa

W dniu 6.10.2021 r. aula w naszej szkole zmieniła się w westernowe miasteczko. Gościliśmy aktorów teatru z Krakowa ze spektaklem pt: „Na Dzikim Zachodzie”. Spektakl obejrzeli uczniowie klasy II i III, a pierwszoklasiści i dzieci z naszego przedszkola oglądały spektakl pt. " Królewna Śnieżka i siedmiu krasnoludków".  W czasie spektaklu nasi widzowie poznali przygody bohaterów, przekonały się, że przez dobroć, uczciwość i pracowitość można odmienić swój los. Dzieci z zainteresowaniem oglądały przedstawienie. Artyści angażowali małych widzów do aktywnego uczestnictwa w przedstawieniu poprzez taniec i zabawę. Serdecznie dziękujemy za miły, wspólnie spędzony czas. Po zakończeniu występu dzieci nagrodziły aktorów głośnymi brawami. Z radością czekamy na kolejny spektakl.