W szkole po wakacjach…

   Nasza placówka podczas wakacji poddana została zmianom „kosmetycznym”,  które z pewnością będą miały pozytywny wpływ na uczniów, na ich dobre samopoczucie oraz bezpieczeństwo w szkole. Uczniów klas młodszych przywitały nowe meble w salach. Są one kolorowe, dostosowane do wieku i spełniają wszelkie wymagane normy.

   Zauważalne zmiany dokonano też na korytarzu drugiego piętra. W miejsce zużytych już paneli na podłodze pojawiła się piękna wykładzina, która w znacznym stopniu podniosła bezpieczeństwo funkcjonowania uczniów, wpłynęła na estetykę , optycznie powiększyła przestrzeń, a dodatkowo jest dużo łatwiejsza w utrzymaniu czystości.

   To jeszcze nie wszystko. Po ponad 20 latach udostępniony został uczniom teren zielony pomiędzy budynkiem starej szkoły a halą sportową. Przy sprzyjającej pogodzie uczniowie mają możliwość spędzania dwóch długich przerw na świeżym powietrzu. Fakt ten został bardzo pozytywnie przyjęty przez uczniów klas młodszych, jak i starszych. W tym miejscu pragniemy gorąco podziękować Panu Jerzemu Czyżewskiemu – Wójtowi Gminy Łomazy, który by doposażyć wspomniany teren zielony, zakupił nam solidne ławeczki. Co prawda jesienna pogoda nie bardzo sprzyja korzystaniu z takiej możliwości spędzania przerw, ale na wiosnę będzie jak znalazł. Już teraz jest wielu chętnych. W trosce o zdrowie naszych uczniów o możliwości wyjścia na zewnątrz decyduje odpowiednia aura.