Ślubiowanie kl I

Ślubowanie to bardzo ważne święto w życiu każdego dziecka. 21 października 2021 r. taka uroczystość odbyła się  w Zespole Placówek Oświatowych w Łomazach. W tym dniu pierwszoklasistom towarzyszyli rodzice, Dyrekcja pani Bogumiła Wińska i pani Dorota Biesiada oraz zaproszeni goście: Wójt Gminy Łomazy pan Jerzy Czyżewski, Przewodnicząca Rady Rodziców pani Anna Marciniuk, koledzy ze starszych klas oraz nauczyciele. Dzieci z klas pierwszych przedstawiły program artystyczny pt. ,,Ślubujemy” przygotowany pod kierunkiem pań: Elżbiety Bieleckiej i Agnieszki Panasiuk. Pierwszaki z przejęciem recytowały wiersze i śpiewały piosenki dotyczące szkolnej nauki, naszej ojczyzny, zasad zachowania, ekologii oraz zaprezentowały dwa tańce. Doniosłym momentem uroczystości było ślubowanie, po czym pani dyrektor Bogumiła Wińska dokonała aktu pasowania. Tym samym pierwszaki zostały włączone do społeczności uczniowskiej. Każdy uczeń otrzymał pamiątkowy dyplom oraz upominki od pana Wójta, Rady Rodziców, starszych kolegów i swoich rodziców. Na zakończenie dnia pełnego wrażeń rodzice przygotowali dzieciom pyszny tort i sękacze. Cieszymy się, że jesteście już uczniami i życzymy Wam sukcesów w nauce.

Wychowawczynie