Szkolny Konkurs Pieśni i Piosenki Patriotycznej „Śpiewam mojej Ojczyźnie”

W dniu 5 listopada 2021r. odbył się  Szkolny Konkurs Pieśni i Piosenki Patriotycznej „Śpiewam mojej Ojczyźnie” dla uczniów klas 1 – 3. Głównym celem konkursu było rozbudzanie w sercach młodego pokolenia miłości do ojczystej ziemi. To także doskonała okazja dla dzieci do rozwijania swoich zdolności muzycznych i zaprezentowania się przed publicznością. Młodzi artyści wykazali się ogromną wrażliwością. Udowodnili, że takie pojęcia jak: patriotyzm, Ojczyzna i tradycja narodowa są bardzo ważne oraz bliskie sercom i umysłom dzieci. W konkursie wzięło udział 19 uczestników. Widzowie i jurorzy byli pod dużym wrażeniem występów uczniów. W oczekiwaniu na werdykt jury, wykonawcy razem z publicznością wspólnie śpiewali znane pieśni patriotyczne.

Następnie z rąk Dyrekcji – p. Bogumiły Wińskiej i p. Doroty Biesiady zwycięzcy odebrali nagrody, a pozostali uczestnicy drobne upominki, ufundowane przez Radę Rodziców. Wszyscy otrzymali pamiątkowe dyplomy.

Nagrodzeni:

I miejsce –     Kaja Sobechowicz