Wybory Młodzieżowej Rady Gminy niebawem

Procedura wyboru Młodzieżowej Rady Gminy Łomazy  III kadencji ruszyła. W związku z tym dnia 15 listopada 2021r. młodzież klas VIII uczestniczyła w spotkaniu z Panią Marianną Łojewską sekretarzem Gminy Łomazy. Wybory odbędą się 10 grudnia 2021r. MRG jest reprezentacją młodzieży zamieszkałej na terenie Gminy Łomazy uczącej się w szkołach podstawowych klas 7-8 i  ponadpodstawowych. Poprzez uczestnictwo w pracach MRG uczniowie mogą mieć swój wkład w podejmowaniu decyzji dotyczących młodych ludzi. Rada ma charakter konsultacyjny, wspiera i upowszechnia ideę samorządności, będzie mogła czynnie uczestniczyć w życiu gminy oraz reprezentować interesy młodzieży. Mamy nadzieję, że ci którzy wejdą w skład rady nowej kadencji dadzą z siebie wszystko, by zrobić dla naszej małej ojczyzny i tym samym dla siebie jak najwięcej dobrego.