Halowy Turniej Piłki Nożnej DAR CUP w Łochowie

W dniach 11-12 grudnia chłopcy z drużyny NIWA Łomazy rocznik 2012 i 2013 wzieli udział w Halowym Turnieju Piłki Nożnej⚽ 🥅DAR CUP w Łochowie w woj. mazowieckim. W turnieju rocznika 2012 uczestniczyło 11 zespołów: DAF Łuków, Polissya Zhytomir🇺🇦, Wicher Kobyłka, Hutnik Huta Czechy, Waleczni Olszewo Borki, Radzyń Podlaski i Niwa Łomazy. Nasza drużyna zajęła 3 miejsce 🥉🏆. Maciej Przyłucki został wyróżniony nagrodą specjalną - zawodnik turnieju. Nasza drużyna wystąpiła w składzie: Igor Talarowski, Jakub Korszeń, Nikodem Karpowicz, Robert Najdyhor, Maciej Przyłucki, Piotr Szymanek, Miłosz Jakubiuk. W niedzielę 12 grudnia w turnieju wystąpili chłopcy z rocznika 2013, zajmując 5 miejsce dopiero po rzutach karnych. Chłopcy rywalizowali z takimi zespołami jak: Huragan Wołomin, Korona Ostrołęka, Olimpia Zambrów, Tur Jaktorów, Wicher Kobyłka, Unia Ciechanowiec, Korona Jadów. Chłopcy wystąpili w składzie: Piotr Szymanek, Andrzej Telaczynski, Miłosz Jakubiuk, Michał Hordejuk, Oskar Adamiak, Jakub Pawłowicz, Miłosz Zając. Podziękowania👏 kierujemy do Pana Wójta Jerzego Czyżewskiego za zorganizowanie transportu, oraz Prezesa Niwa Łomazy Romana Bańkowskiego za organizację wyjazdu. Opiekunami zespołów byli trenerzy: Ireneusz Korszen i Tomasz Doluk.