Halowy Turniej Piłki Nożnej

18 grudnia chłopcy z klas I-III reprezentujący klub NIWA ŁOMAZY, wzięli udział w Halowym Turnieju Piłki Nożnej ⚽ LOBOS CUP. Zmagania zakończyliśmy na piątym miejscu przegrywając tylko jeden mecz w fazie grupowej. Niestety zabrakło nam przysłowiowego "szczęścia". W grupie rozegraliśmy 3 mecze wygrywając z :UKS Dwójka Międzyrzec Podlaski 5:4, TOP- 54 Biała Podlaska 10:2 i przegrywając z Pogonią Siedlce 2:1. Grupa okazała się bardzo mocna, bo aż trzy zespoły zdobyły po tyle samo punktów. O wyjściu z grupy i grze w półfinałach zdecydował lepszy bilans bramkowy. W dalszej fazie turnieju pokonaliśmy Wektrę Zbuczyn 3:0 i DAF Łuków 3:2. Najlepszym zawodnikiem naszej drużyny został Piotr Szymanek zdobywca 10 bramek 🥅👏. Drużyna wystąpiła w składzie: Piotr Szymanek, Andrzej Telaczyński, Jakub Pawłowicz, Michał Maksymowicz, Michał Hordejuk, Wojtek Derlukiewicz, Miłosz Zając, Oskar Adamiak. Trenerzy: Ireneusz Korszeń, Tomasz Doluk. Ogromne podziękowania kierujemy do lokalnej firmy SZWAGRY i Prezesa NIWA ŁOMAZY 👏- dziękujemy.