„Jasełka bożonarodzeniowe”

Święta Bożego Narodzenia to wyjątkowy i magiczny czas, pełen radości  i rodzinnych spotkań. O świąteczną atmosferę w przedszkolu zadbały dzieci  które , 22 grudnia zaprezentowały przygotowywane od kilku tygodni „Jasełka bożonarodzeniowe”.  Była to opowieść o narodzinach Jezusa, oprawiona wieloma kolędami.  Scenografia nawiązująca do Betlejem oraz stroje przedszkolaków były idealnym dopełnieniem całego przedstawienia. Mali artyści z dużym przejęciem i zaangażowaniem wiernie odtwarzali swoje role, prezentowali umiejętności recytatorskie i wokalne.
            Po obejrzeniu przedstawienia, głos zabrała Pani Dyrektor- składając dzieciom świąteczne i noworoczne życzenia. Wręczyła również nagrody laureatom Szkolnego konkursu bożonarodzeniowego na ozdobę bożonarodzeniową- wyróżnienia otrzymali- Gabriela Serhej, Jan Cichowski i Paweł Kuźmicki.
Wszystko to sprawiło, że w przedszkolu zapanował uroczysty i nastrojowy klimat. Dzień, który pozwolił wszystkim poczuć atmosferę zbliżających się świąt, pełną ciepła, radości i bliskości. Takie podniosłe chwile utrwalają dzieciom zwyczaje i tradycje świąteczne, a co najważniejsze, wzmacniają bliskie relacje.
            Po przedstawieniu w salach odbyły się wigilie grupowe podczas których wszyscy składali sobie najserdeczniejsze życzenia dzieląc się opłatkiem i kosztując smaczne, świąteczne smakołyki, przygotowane przez rodziców. Wychowawcy składają słowa podziękowań rodzicom za przygotowanie tych smakołyków i strojów na przedstawienie. WESOŁYCH ŚWIĄT