Rekrutacja do przedszkola na rok szkolny 2023/2024

Szanowni Rodzice!

Jeżeli podjęliście Państwo decyzję, aby od 1 września 2023  roku Wasze dziecko rozpoczęło edukację w Przedszkolu Samorządowym
w Łomazach, przedstawiamy Wam najważniejsze informacje na temat zasad  prowadzonego naboru na rok szkolny 2023/2024.

Dzieci kontynuujące edukację przedszkolną
w naszym  przedszkolu nie biorą udziału w rekrutacji. Rodzice składają jedynie Deklarację o kontynuowaniu wychowania przedszkolnego, w terminie do 17.02.2023r.

Nabór na wolne miejsca w przedszkolu trwa
od 20 lutego  - 10 marca 2023r.
Kandydaci, których rodzice ubiegają się o przyjęcie do przedszkola po raz pierwszy uczestniczą w postępowaniu rekrutacyjnym na rok szkolny 2023/2024. Postępowanie rekrutacyjne prowadzone jest na wniosek rodzica.

Wniosek z oświadczeniami potwierdzającymi spełnianie kryteriów rekrutacyjnych można pobrać ze strony internetowej szkola.lomazy.pl
w zakładce Rekrutacja lub w głównym wejściu do szkoły (na stoliku) oraz w  sekretariacie Zespołu Placówek Oświatowych w Łomazach
w godzinach 730 – 1530.

27 marca  2023r.  opublikowanie list dzieci zakwalifikowanych
i niezakwalifikowanych.

27 marca – 07 kwietnia 2023r. złożenie potwierdzenia woli zapisu dziecka do przedszkola, do którego dziecko zostało zakwalifikowane.

14 kwietnia  2023r. opublikowanie list dzieci przyjętych i nieprzyjętych.

Jeżeli przedszkole będzie dysponowało wolnymi miejscami,
to od 28 kwietnia do 12 maja 2023r. odbędzie się uzupełniające postępowanie rekrutacyjne do przedszkola.

O terminie podpisania Deklaracji pobytu dziecka
w przedszkolu
 rodzice zostaną poinformowani.

UWAGA!

Wypełniony Wniosek o przyjęcie dziecka do przedszkola prosimy pozostawić w oznakowanym pudełku znajdującym się w głównym wejściu do szkoły.

Dziękujemy!