„NIEZŁOMNI W MOICH OCZACH”

Narodowy Dzień Pamięci Żołnierzy Wyklętych przypadający 1 marca można czcić w różny sposób. Ważne jest to, aby promować wśród dzieci i młodzieży postawy patriotyczne w oparciu o świadomość wartości, którym służyli. Uczniowie naszej szkoły mieli okazję wziąć udział w Konkursie Poetyckim dla Dzieci Szkół Podstawowych Województwa Lubelskiego „NIEZŁOMNI W MOICH OCZACH”. Udział w tym konkursie był najlepszym świadectwem aktywnego obchodu święta Żołnierzy Niezłomnych. Wystarczyło zredagowanie utworu poetyckiego poświęconego pamięci bohaterów Narodowego Dnia Pamięci Żołnierzy Wyklętych. Naszą szkołę w tym konkursie reprezentowały Patrycja Bańkowska i Emilia Panasiuk - uczennice klasy VIII b. Dziękujemy!