Szkolne obchody Dnia Bezpiecznego Internetu 2022 - Działajmy Razem!

W ramach Szkolnych obchodów „Dnia Bezpiecznego Internetu 2022 Działajmy Razem!” nauczyciele poloniści we współpracy z nauczycielami informatyki zorganizowali i przeprowadzili szkolny konkurs na rymowankę/wierszyk „Jestem bezpieczny w sieci”.

Konkurs miał: inspirować uczniów  do aktywności twórczej, rozwijać talenty literackie, stwarzać dzieciom możliwość prezentacji ich autorskich pomysłów. Jednak celem nadrzędnym było rozwijanie kreatywności i wyobraźni uczestników konkursu w obszarze ich własnych zachowań podczas korzystania z Internetu oraz pogłębianie świadomości zagrożeń, jakie może nieść  ze sobą niewłaściwe korzystanie z niego.

Swoje prace nadesłało 13 uczniów. Wśród laureatów ( w grupie młodszej) znalazły się: Wiktoria Szyndler – kl. V b,Wiktoria Żakowska – kl. IV a oraz Lena Klimkowicz – kl. V b. Do grona laureatów w grupie starszej weszli: Karolina Sawicka – kl. VII b, Patrycja Bańkowska – kl. VIII b oraz Szymon Arseniuk – kl. VIII a. Gratulujemy! Zaś wszystkim biorącym udział w konkursie dziękujemy i mamy nadzieję, że Wasza zabawa z rymowaniem nie była jednorazowa, tym bardziej, że bawiąc się można również się uczyć.