Szkolny konkurs na komiks w języku angielskim „My English comic”

Uczniowie klas IV-VIII Zespołu Placówek Oświatowych wzięli udział w konkursie z języka angielskiego, który polegał na przygotowaniu komiksu na jeden z trzech tematów: „My trip to England” (Moja wycieczka do Anglii), „Our world in the future” (Nasz świat w przyszłości), lub „My amazing day!” (Mój niesamowity dzień!. Celem konkursu było rozwijanie wśród uczniów zainteresowania językiem angielskim, doskonalenie i podniesienie poziomu umiejętności językowych uczniów, rozwijanie i wykorzystywanie wyobraźni uczniów w celu właściwego i twórczego doboru sytuacji językowych oraz kształcenie zdolności plastycznych uczestników konkursu. Prace konkursowe wykonało 11 uczniów. Wyniki konkursu:

I miejsce – Igor Tokarski kl. VIIIB
II miejsce – ex aequo Emilia Panasiuk kl. VIIIB i Piotr Samosiuk kl. VIIB
III miejsce – Aleksandra Jarocka kl. VIIIA
Wyróżnienie: Jakub Tykałowicz kl. VIIIB

Wręczenie nagród i dyplomów odbędzie się podczas szkolnego Dnia Poligloty (w marcu). Dziękujemy za udział chętnym uczniom i gratulujemy zwycięzcom!

Organizator konkursu
Iwona Szepeta