Przedszkolny Konkurs Muzyczny ,, Piosenka Przedszkolaka

Dnia 14.03.2022 r. w Przedszkolu Samorządowym w Łomazach odbył się Przedszkolny Konkurs Muzyczny pt.,, Piosenka Przedszkolaka”. Przedsięwzięcie było adresowane do dzieci w wieku 3-6 lat uczęszczających do naszego przedszkola.
Konkurs miał   na celu szeroką prezentację umiejętności wokalnych i inspiracji twórczych dzieci oraz wspomaganie rozwoju ich uzdolnień i talentów, a także oswajanie się z występami przed publicznością. Interpretacje piosenek zachęciły dzieci do aktywności muzycznej, różnych form dziecięcej ekspresji, a także do rozwijania wyobraźni związanej z tematyką śpiewanych utworów.
Wykonawców oceniało jury w składzie p. Grzegorz Kulicki i p. Paweł Tokarski. Wszyscy uczestnicy otrzymali drobne upominki oraz dyplomy, a najlepsi wyróżnienia oraz nagrody rzeczowe. Nagrody dla uczestników zostały wręczone przez p. Bogumiłę Wińską Dyrektor ZPO w Łomazach.

Laureaci konkursu :
Kategoria wiekowa 3 - 4 latki:

1. Gabriela Żakowska
  2. Dorota Kuflowska &      Pola Szostakiewicz
  3. Natalia Powszuk &      Jakub Szostakiewicz

Kategoria wiekowa 5 - 6 latki:

1. Maria Głacka &      Maja Wysocka
  2. Jan Cichowski &      Nikodem Belkiewicz
  3. Maria Zubelewicz   &      Iga Tokarska

Wszystkim dzieciom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów !