XI Szkolny Przegląd Piosenki i Rymowanki Angielskiej „Lets Sing a Song”

29 marca 2022r. w Zespole Placówek Oświatowych w Łomazach odbył się XI Szkolny Przegląd Piosenki i Rymowanki Angielskiej „Lets Sing a Song” zorganizowany przez panią Anetę Najdyhor. W Przeglądzie brały udział uczniowie klas I-III Szkoły Podstawowej im. Tadeusza Kościuszki w Łomazach. Głównymi celami Przeglądu było:

1. Propagowanie piosenek oraz rymowanek anglojęzycznych wśród uczniów.
  2. Doskonalenie umiejętności językowych uczniów.
  3. Wzbudzanie zainteresowania nauką języka angielskiego.

Do tegorocznej edycji przystąpiło 29 uczniów: klasa Ia – Natalia Adamczuk, Marta Kuflowska, Kacper Niewęgłowski, Dawid Sawicki, Natalia Szatałowicz, Wiktoria Szeniawska, Zofia Wołosowicz, Nikola Żukowska; klasa Ib – Hanna Bondarzewska, Julia Cichowska, Weronika Jabłońska, Marianna Langowska-Tabagari, Jowita Pydyś, Sophie Schadel, Weronika Stolarczyk, Paula Trochonowicz, klasa IIb - Łucja Bańkowska, Anna Karpowicz, Julian Koprianiuk, Alicja Mirońska, Krzysztof Sinkiewicz, Adam Zubelewicz-Król -  klasa IIIa -  Zuzanna Przyłucka, Zuzanna Szatałowicz; klasa IIIb - Jakub Korszeń, Aleksandra Kurowska, Alicja Maciejewska, Kaja Sobechowicz, Rafał Żelisko.

Jury w składzie: pan Paweł Tokarski i pani Aneta Najdyhor przyznało w każdej kategorii wiekowej wyróżnienia:
klasy pierwsze – Hanna Bondarzewska, Julia Cichowska, Marianna Langowska-Tabagari, Kacper Niewęgłowski, Sophie Schadel, Natalia Szatałowicz.
klasy drugie – Anna Karpowicz, Alicja Mirońska..
klasy trzecie – Aleksandra Kurowska, Zuzanna Przyłucka, Kaja Sobechowicz, Zuzanna Szatałowicz, Rafał Żelisko.
Wszyscy uczestnicy Przeglądu otrzymali z rąk Pani Dyrektor Bogumiły Wińskiej pamiątkowe dyplomy oraz nagrody.