„O zdrowie dbamy, bo jedno je mamy"

"O zdrowie dbamy, bo jedno je mamy" – pod takim hasłem, w naszej szkole 06 kwietnia 2022 roku odbyła się akademia z okazji Światowego Dnia Zdrowia dla  klas I-III.
Inscenizację zaprezentowały klasy II b i III b. Składała się ona z kilku scenek, które    w ciekawej i zabawnej formie przybliżyły temat dbania o zdrowie. Dzieci przypomniały wszystkim zasady zdrowego odżywiania, zalety aktywności fizycznej oraz między innymi znaczenie wizyt kontrolnych u lekarza. Występ artystyczny klas II b i III b przygotowały i poprowadziły Małgorzata Rogoźnicka i Aleksandra Dołęgowska. Po występie uczniów nastąpiło podsumowanie konkursów plastycznych i wręczenie nagród przez p. Dyrektor Bogumiłę Wińską:

I. "Bezpieczne zabawy bez obawy”
I miejsce zajął Michał Kuźmicki z klasy II b,
II miejsce zajęła Anastazja Wołosowicz z klasy III a,
III miejsce zajęła Aleksandra Derlukiewicz z klasy I b,
wyróżnienie otrzymała Zuzanna Wołosowicz z klasy II b.

II „O zdrowie dbamy, bo jedno je mamy”
I miejsca zajęła Alicja Mirońska z klasy II b,
II miejsce zajął Stanisław Sobechowicz z klasy II a,
III miejsce zajęła Anna Karpowicz z klasy II b
Wyróżnienia otrzymali: Sophie Schade z klasy I b i Kacper Nazarewicz z klasy III a.

Zwycięzcom gratulujemy