Zespół Placówek Oświatowych w Łomazach włączył się w akcję pomocy Ukrainie

Już od pierwszych dni wojny na Ukrainie Zespół Placówek Oświatowych w Łomazach włączył się w akcję pomocy Ukrainie. We  współpracy z Samorządem Uczniowskim uczniowie i nauczyciele włączyli się w zbiórkę rzeczy potrzebnych uchodźcom z Ukrainy. Każdy pomagał jak potrafił. Wszystkie zebrane dary trafiły do punktu pomocy mieszczącego się w Grocie Solnej przy ul. Kraszewskiego w Białej Podlaskiej, skąd nasza placówka otrzymała na Facebooku od organizatorów serdeczne podziękowanie. Jak zaznaczyli dla osób, które zostały dotknięte wojną liczy się każda, nawet najmniejsza pomoc. My – jako organizatorzy i koordynatorzy zbiórki w łomaskiej placówce chcemy ze swej strony gorąco podziękować za okazane serce, dobroć i ofiarność wszystkim tym, którzy wsparli naszą zbiórkę. Dziękujemy uczniom, rodzicom, nauczycielom. Szczególne podziękowania kierujemy do uczniów, rodziców i wychowawców klas II b i V a. Za zebrane przez nich pieniądze zostały zakupione produkty przedmedyczne przeznaczone ukraińskim dzieciom. Cześć darów trafiła jako pomoc przedświąteczna do jednej z rodzin zza naszej wschodniej granicy mieszkającej teraz na terenie naszej gminy. Pamiętajmy, że dobro wraca!