Egzaminy ósmoklasistów

Maj, słoneczko za oknem, piękna zieleń wokoło, a tu trzeba szczególnie mocno skupić się na  powtórkach tego, czego uczniowie klas ósmych uczyli się przez ostatnie lata. Końcówka maja to dla ósmoklasistów czas egzaminów. Podobnie, jak było to w latach poprzednich, egzamin składał się z trzech części: 24 maja młodzież pisała egzamin z języka polskiego, 25 maja z matematyki i 26 maja z języka obcego. Jak to zawsze bywa, wrażenia bezpośrednio po egzaminie są bardzo różne. Mamy nadzieję, że nasi uczniowie stanęli na wysokości zadania i napisali najlepiej, jak potrafili. W końcu chodzi tu o jak najwyższą liczbę punktów potrzebną w rekrutacji do szkoły ponadpodstawowej. Życzymy jak najlepszych wyników i trzymamy kciuki!