Dzień Dziecka w przedszkolu

„Kiedy śmieje się dziecko, śmieje się cały świat"
 /J. Korczak/

Każdy dzień w przedszkolu jest niepowtarzalny i radosny, jednakże jest taki dzień w roku, kiedy dzieci czują się szczególnie ważne, to Dzień Dziecka - święto, które uwielbiają wszystkie dzieci,  te małe i te duże. Jest to dzień pełen uśmiechów, zabawy i wielu niezpomnianych wrażeń. W tym roku również nie zabrakło atrakcji dla naszych przedszkolaków. Dzieci z grupy 3,4 i 4-5- latków były w kinie w Gminnym Ośrodku Kulturyw Łomazach na bajce „Kubuś Puchatek i przyjaciele”. Natomiast 5 - latki wybrały się na stadion, gdzie czekały na nich zabawy z animatorem, które zapewnili Rodzice dzieci.
Nie zabrakło wspólnych zabaw ze śpiewem na placu przedszkolnym, słodkiego poczęstunku i niespodzianek od Rodziców. Każdy przedszkolak mógł ugasić pragnienie soczkiem, które sprezentowało Łomaskie Stowarzyszenie Rozwoju. Dziękujemy za prezenty, które wzbudziły u dzieci dużo uśmiechu i uatrakcyjniły ten dzień.