Mama, Tata – najpiękniejsze słowa świata

Są takie dni w przedszkolnym kalendarzu, do których dzieci przygotowują się bardzo solidnie i na które czekają z niecierpliwością. Dzień Rodziny to wspaniały czas zarówno dla rodziców jak i dzieci, pełen wzruszeń, radości  i uśmiechu. Z tej okazji przedszkolaki wystąpiły dla swoich najbliższych. Dzieci z grupy „Żabki” zaprezentowały swoje umiejętności aktorskie, muzyczne w przedstawieniu „Była sobie żabka mała”. Przedszkolaki z pozostałych grup recytowały wiersze i śpiewały piosenki.
W tym szczególnym dniu rodzice otrzymali od swoich pociech własnoręcznie wykonane upominki oraz moc życzeń i całusków. Do życzeń przyłączyła się Pani Dyrektor, życząc Rodzicom, dużo zdrowia, uśmiechu, satysfakcji z bycia rodzicem, jak najwięcej ciepła, wspólnie spędzonego czasu oraz wzajemnej bliskości, czułości i zrozumienia.
Pamiętajmy, że szacunek i miłość to fundament szczęśliwej Rodziny. Dzień Rodziny powinien trwać przez cały rok!!!