„Pożegnanie przedszkola przez starszaków”.

„Każda bajka ma swój koniec, ale w życiu każdy koniec, to nowy początek”

Dzień 22.06. 2022r. dla innych był to zwykły dzień, ale dla nas był on wyjątkowy, uroczysty, radosny, dzień zadumy i niekłamanych wzruszeń, bowiem w naszym przedszkolu odbyła się wyjątkowa uroczystość - „Pożegnanie przedszkola przez starszaków”.

Cztery wspólnie spędzone lata szybko minęły. Był to czas niezwykły i niezapomniany, zarówno dla dzieci, rodziców, jak i pań nauczycielek. Skończył się bowiem 4 – letni okres przyjaźni, wspólnych zabaw i spotkań, wspólnej pracy. Dzieci z maluszków, zagubionych
i nieśmiałych, stały się samodzielnymi, odważnymi starszakami, pełnymi pomysłów, ciekawymi świata, chętnymi do podejmowania nowych, coraz trudniejszych zadań. Skończył się beztroski okres i nadszedł czas na przyjęcie innych obowiązków. Przedszkolaki pod kierunkiem swoich nauczycielek: pani Barbary Ignatowskiej i pani Krystyny Szydłowskiej przygotowały specjalnie na tę okazję występy artystyczne. Był Polonez, wiersze, tańce
i piosenki. Na pamiątkę tego wydarzenia dzieci otrzymały pamiątkowe dyplomy i książki ufundowane przez Radę Rodziców. Były także życzenia i podziękowania ze strony pani Dyrektor Bogumiły Wińskiej, Wójta Gminy Łomazy pana Jerzego Czyżewskiego oraz Przewodniczącej Rady Rodziców pani Anny Marciniuk. Nie zabrakło również łez wzruszenia. Ale tak to już jest, coś musi się skończyć, aby móc wejść w kolejny, nowy etap życia.

Dziękujemy rodzicom za wspólnie spędzony czas, pomoc i wsparcie. Dzieciom natomiast życzymy udanych wakacji, samych sukcesów w szkole, uśmiechu na co dzień oraz nowych przyjaźni.