Rozpoczęcie Roku Szkolnego 2020/2021

UWAGA!!!

W celu zapewnienia bezpieczeństwa w okresie epidemii w szkole opracowano specjalne procedury organizacyjne obowiązujące od 01.09.2020r.:

PROCEDURY BEZPIECZEŃSTWA W OKRESIE PANDEMII COVID-19

Rozpoczęcie roku szkolnego 2020/2021 - 1 września 2020 r. (wtorek)

Msza święta w kościele Świętych Apostołów Piotra i Pawła w Łomazach o godz. 8.00

(dla chętnych uczniów i rodziców).

Uroczystość rozpoczęcia roku szkolnego planujemy o godz. 9.00

• Jeżeli będą sprzyjające warunki atmosferyczne (brak opadów). Wszyscy uczniowie wraz z wychowawcami (zachowując między sobą 1,5 m dystans) ustawiają się na placu przed szkołą w wyznaczonych sektorach przed wejściem - przy swoim wychowawcy.

W czasie opadów uroczystość odbędzie się na terenie szkoły:

• Na salę gimnastyczną zapraszamy uczniów (z rodzicami) klas I i IV z zachowaniem zasad bezpieczeństwa.
  • Uczniowie pozostałych klas (bez rodziców) udają się wraz z wychowawcami do wyznaczonych sal lekcyjnych (przydział sal).

Autokary rano przywiozą uczniów zgodnie z harmonogramem dowożenia ustalonym przez organ prowadzący. Rozwożenie 1 września zaplanowane jest na godz.10.00  - 10.15. (harmonogram dowożenia)

Witaj szkoło!