Integracyjna wycieczka uczniów klas II

Integracyjna wycieczka uczniów klas II odbyła się 27 września 2022r. do Studzianki pod okiem pani M. Trochonowicz, pana A. Romaniuka i pań wychowawczyń A. Najdyhor i A. Panasiuk. Wiejskie meble, naczynia, narzędzia rolnicze to tylko niektóre zabytki jakie mogliśmy oglądać w Prywatnym Muzeum Wsi Podlaskiej dzięki pasji kolekcjonerskiej państwa Józefaciuków. Po  zwiedzaniu przyszedł czas na relaks i zabawy ruchowe na świeżym powietrzu: wspinaczki, piłka nożna, oraz tyrolka, która cieszyła się największym zainteresowaniem. Po tak intensywnym ruchu wszyscy chętnie zjedli pieczone kiełbaski i słodką przekąskę przygotowane przez gospodynię. Ukoronowaniem wycieczki była nauka strzelania z łuku pod kierunkiem pana Mieczysława Józefaciuka. Pogoda nam dopisała, a moc atrakcji sprawił, że do szkoły wracaliśmy radośni.