Powiatowe Biegi Przełajowe im. Tadeusza Śledzia w Sworach.

Kolejny bardzo dobry występ naszych sportowców na zawodach Powiatowych. W kategorii " Igrzyska dzieci" zdobyliśmy łącznie 54 punkty do współzawodnictwa sportowego szkół. Najwyżej sklasyfikowani zawodnicy: I miejsce Adrian Ostapowicz, II miejsce Weronika Jabłońska, Miłosz Zając, III miejsce Jakub Korszeń, IV miejsce Izabela Łaska, V miejsce Julia Cichowska, VI miejsce Kaja Sobechowicz. Pozostali uczniowie, którzy również zdobywali punkty, ale już poza pierwszą szóstką to: Kożuchowska Michalina, Anastazja Wołosowicz, Krystian Gurynowicz, Szymanek Piotr, Najdyhor Robert, Przyłucki Maciej, Dyrdowski Michał. Opiekunem zawodów był Ireneusz Korszeń. Ogromne brawa i życzenia dalszych sukcesów, należą się wszystkim startującym w zawodach.