Kiermasz świąteczny

W dniu 6.12.2022 r. (wtorek) w godz. 13.00 – 16.00 w Zespole Placówek Oświatowych  w Łomazach odbył się kiermasz świąteczny. Była to już druga tego typu impreza, zorganizowana przez nauczycielki: Iwonę Kożuchowską  i Monikę Trochonowicz. Przedszkolaki i uczniowie kl. I-VIII wraz z rodzicami przygotowali nieodpłatnie na stoiska wystawiennicze swoich klas lub grup wiele świątecznych artykułów. Dzieci chętnie pomagały w sprzedaży. Można było kupić  rękodzieła i dekoracje w postaci ręcznie robionych kartek świątecznych, kolorowych choinek, unikatowych ozdób z filcu, aniołków z masy solnej,  stroików świątecznych, lampionów, reniferów, sianka, różnorodnych bombek i ozdób choinkowych oraz pachnących cynamonem i imbirem pierniczków, szyszek, orzeszków i wielu innych słodkich wypieków.

Zgodnie z założeniami kiermaszu pieniądze uzyskane przez klasę/grupę ze sprzedaży zostaną przeznaczone na jej potrzeby (np. zakup pomocy dydaktycznych oraz zabawek, wyposażenie sal lekcyjnych, wycieczkę).

Składamy serdeczne podziękowania wszystkim osobom współuczestniczącym w organizacji i realizacji całego przedsięwzięcia.

Iwona Kożuchowska
Monika Trochonowicz