Podsumowanie konkursu „Czysta Ziemia”

W ramach konkursu powiatowego „CZYSTA ZIEMIA” - XIV edycja 2022 r. od kwietnia do  października zbieraliśmy surowce nadające się do ponownego wykorzystania (baterie, nakrętki plastikowe, puszki aluminiowe, makulaturę i zużyte tonery). Uczniowie brali też udział w konkursach o tematyce ekologicznej, porządkowali najbliższe otoczenie, uczestniczyli w ogólnopolskiej akcji Sprzątania Świata. Szkoła podjęła kilkanaście różnych działań edukacyjnych, angażując w nie instytucje publiczne i podmioty zewnętrzne. Wszystkim serdecznie dziękujemy. Największe wsparcie otrzymaliśmy od Urzędu Gminy w Łomazach, który zaangażował się w 4 nasze działania. Za udział w konkursie szkoła otrzymała zestaw lektur do biblioteki. Największą aktywnością w podjętych działaniach konkursowych  wykazała się uczennica Aneta Kowieska z klasy VIII c, która w podziękowaniu dostała kosz słodyczy.
Dziękujemy uczniom, rodzicom i nauczycielom zaangażowanym w działania konkursowe i zapraszamy do udziału w kolejnej edycji konkursu.