Walentynki w naszej szkole

W walentynki w łomaskiej szkole dominowały różne odcienie czerwieni i różu, a to za sprawą tzw. DNIA TEMATYCZNEGO. To jedna z ostatnich inicjatyw Samorządu Uczniowskiego wprowadzona dla uatrakcyjnienia życia szkolnego, za zgodą rady pedagogicznej. Okazja do wcielenia jej w życie stało się popularne święto przypadające 14 lutego. Wielkie uznanie należy się klasom V a i V b. Wszyscy uczniowie tej pierwszej z wychowawczynią P. Teresą Paszkowską na czele ubrani byli „walentynkowo”. O pierwsze miejsce otarła się klasa V b. Na trzecim miejscu uplasowała się klasa VI a. Cieszymy się, że do spory odsetek młodzieży podjął wyzwanie. Zwycięzcy w nagrodę wybiorą się na seans filmowy w łomaskim kinie. Dopełnieniem święta była krążąca po szkole walentynkowa poczta.