Ach, cóż to był za bal...!

Karnawał to czas radości i zabaw. 15 lutego 2023 roku nasze przedszkolaki oraz dzieci z klas 1-5  miały okazję uczestniczyć w jednym z takich wydarzeń - Balu Karnawałowym. Najmłodsze dzieci bawiły się w przepięknych strojach postaci z bajek oraz ulubionych przedstawicieli świata zwierząt. Imprezę prowadzili animatorzy z "Niebanalnych Animacji - Happy Event". Były konkursy, gry, układy taneczne, zabawy chustami animacyjnymi, wygibasy z dwumetrową przyjazną maskotką, a wszystko to okraszane niezliczonymi piankami i bańkami mydlanymi. Dzieci z klas 1-3 miały okazję zaprezentować swoje talenty w przygotowanych przez siebie występach słowno - muzyczno - tanecznych. Niezliczona ilość wrażeń wzmogła apetyty dzieci. Na balu czekały na nie przepyszne ciasta i ciasteczka przygotowane przez Rodziców oraz soki, napoje i batoniki ufundowane przez Sołectwa Łomaz I i II. Bal był wspaniałą okazją do zintegrowania najmłodszych dzieci Zespołu Placówek Oświatowych w Łomazach. Dziękujemy Dzieciom i Rodzicom za zaangażowanie w przygotowanie pięknych strojów oraz poczęstunku, a pani Ewelinie Wołosowicz oraz Kołu Gospodyń Wiejskich w Łomazach za organizację tego wyjątkowego wydarzenia.