„My English comic”

Uczniowie klas IV-VIII Zespołu Placówek Oświatowych wzięli udział w konkursie    na plakat „My English comic”, który polegał na przygotowaniu komiksu na jeden   z trzech tematów: „My trip to England” (Moja wycieczka do Anglii), „Our world in the future” (Nasz świat w przyszłości), lub „My amazing day!” (Mój niesamowity dzień). Celem konkursu było rozwijanie wśród uczniów zainteresowania językiem angielskim, doskonalenie i podniesienie poziomu umiejętności językowych uczniów, rozwijanie i wykorzystywanie wyobraźni uczniów w celu właściwego         i twórczego doboru sytuacji językowych oraz kształcenie zdolności plastycznych uczestników konkursu. Prace konkursowe wykonało 9 uczniów. Wyniki konkursu:

I miejsce – Julia Sadownik kl. VIIIA
II miejsce – Nikodem Sobechowicz kl. VIIIB
III miejsce – Natalia Kunc kl. VIA
Wyróżnienie: Jakub Korszeń kl. IVB

Wręczenie nagród i dyplomów odbędzie się podczas szkolnego Dnia Poligloty (w marcu). Dziękujemy za udział chętnym uczniom i gratulujemy zwycięzcom!

Organizator konkursu
Iwona Szepeta