GMINNY KONKURS WIEDZY O KOŚCIUSZCE ROZSTRZYGNIĘTY!

Siódmego marca w naszej szkole odbyła się kolejna edycja Gminnego konkurs wiedzy pod hasłem „Tadeusz Kościuszko – nasz patron”. Tradycją stało się objęcie konkursu  honorowym patronatem Wójta Gminy Łomazy – Jerzego Czyżewskiego.
Z roku na rok konkurs cieszy się coraz większym zainteresowaniem uczniów, w bieżącym roku do konkursu, po eliminacjach szkolnych, przystąpiło 22 uczniów ze szkół podstawowych z Łomaz i Huszczy.  Po rozwiązaniu testu zawierającego zadania zamknięte i otwarte komisja konkursowa wyłoniła zwycięzców:

I miejsce – Iwona Stanilewicz kl.VIIIC
II miejsce – Agata Łukaszuk kl.VIIIA
III miejsce – Damian Jeruzalski kl.VIII  Szkoła Podstawowa w Huszczy
Gratulujemy wiedzy wszystkim uczestnikom konkursu.
Nagrody ufundowane przez Wójta Gminy Łomazy zostaną wręczone  podczas obchodów Dnia Patrona Szkoły.