Halowe Zawody Sportowo - Pożarnicze MDP Powiatu Bialskiego.

18 marca 2023 roku w hali sportowej w Krzewicy około 200 zawodnikow z 35 młodzieżowych drużyn pożarniczych stanęło do walki o miano najlepszej drużyny i najlepszego zawodnika. W tym gronie znalazły się również drużyny dziewcząt i chłopców młodszych reprezentujące naszą szkołę i gminę. Zawody były na bardzo wysokim poziomie. Najlepszy zawodnik w tej grupie wiekowej osiągnął czas 24,60s. Nasze drużyny tym razem za podium. Startowaliśmy w tych zawodach po kilkuletniej przerwie. Za rok postaramy się powalczyć o podium. Zawody otworzył Wiceprezez Zarządu Oddziału Powiatowego ZOSP RP w Białej Podlaskiej druh Jerzy Czyżewski. Opiekunami zawodów byli druhowie Ireneusz Korszeń i Andrzej Wiński. Dziękujemy młodzieży za poświęcony czas na treningach i udział w zawodach.