XII Szkolny Przegląd Piosenki i Rymowanki Angielskiej „Lets Sing a Song”

20 marca 2023r. w Zespole Placówek Oświatowych w Łomazach odbył się XII Szkolny Przegląd Piosenki i Rymowanki Angielskiej „Lets Sing a Song” zorganizowany przez panią Anetę Najdyhor. W Przeglądzie brały udział uczniowie klas I-III Szkoły Podstawowej im. Tadeusza Kościuszki w Łomazach. Główne cele Przeglądu to:

1. Propagowanie piosenek oraz rymowanek anglojęzycznych wśród uczniów.
  2. Doskonalenie umiejętności językowych uczniów.
  3. Wzbudzanie zainteresowania nauką języka angielskiego.

Do tegorocznej edycji przystąpiło 41 uczniów:

klasa Ia - Julia Derlukiewicz, Nikola Ignatiuk, Milena Koprianiuk, Aleksandra Martyniuk, Amelia Wołosowicz, Marianna Ziętecka;
klasa Ib - Zuzanna Głowacka, Dominika Simoniuk, Iga Tokarska, Wiktoria Ułasiuk;
klasa IIa – Natalia Adamczuk, Martyna Belkiewicz, Gabriela Klujewska, Michalina Kożuchowska, Marta Kuflowska, Kacper Niewęgłowski, Lena Rycerska, Dawid Sawicki, Liliana Stanilewicz, Julia Stefaniak, Natalia Szatałowicz, Wiktoria Szeniawska, Zofia Wołosowicz;
klasa IIb – Hanna Bondarzewska, Aleksandra Derlukiewicz, Weronika Jabłońska, Alan Kołodziej, Marianna Langowska-Tabagari, Jowita Pydyś, Weronika Stolarczyk, Paula Trochonowicz,
klasa IIIb - Łucja Bańkowska, Anna Karpowicz, Julian Koprianiuk, Michał Kuźmicki, Alicja Mirońska, Adam Panasiuk,  Krzysztof Sinkiewicz, Zuzanna Wołosowicz,  Miłosz Zając, Adam Zubelewicz-Król.

Jury w składzie: pani Agnieszka Garbatiuk oraz pani Iwona Szepeta przyznało w każdej kategorii wiekowej wyróżnienia:
klasy I – Aleksandra Martyniuk, Iga Tokarska, Marianna Ziętecka,
klasy II – Hanna Bondarzewska, Gabriela Klujewska, Kacper Niewęgłowski,
klasy III – Anna Karpowicz, Zuzanna Wołosowicz, Miłosz Zając.

Wszyscy uczestnicy Przeglądu otrzymali z rąk Pani Dyrektor Bogumiły Wińskiej pamiątkowe dyplomy oraz nagrody. Serdecznie gratulujemy!