Jak zapisać dziecko na obiady od 1 listopada 2020 r.?

Szanowny Rodzicu/ Opiekunie!
Jak zapisać dziecko na obiady od 1 listopada 2020 r.?

1. Umowę należy pobrać ze strony szkoły, wydrukować dwustronnie w dwóch egzemplarzach, wypełnić i podpisać bez wpisywania numeru umowy i daty. Bardzo prosimy, aby była ona wypełniona drukowanymi literami łącznie z adresem mailowym, który służy później do kontaktu z Rodzicem. Umowy prosimy włożyć w koszulkę i złożyć  w wyznaczonym miejscu w wejściu do szkoły.
  2. Bardzo prosimy o złożenie umowy do 30.10. 2020 r. Umowa, która wpłynie w tym terminie umożliwi korzystanie przez dziecko z obiadów od 2 listopada 2020 r. Opłatę za obiady wydawane w listopadzie należy opłacić do 15.11.2020 r. Kwota do zapłaty po odliczeniu odpisów będzie podana na dzienniku elektronicznym, u wychowawcy klasy i intendenta.
  3. Ważne jest, aby jedna umowa  i przelew za obiady dotyczyły  tylko jednej osoby (np. w sytuacji, kiedy z obiadów korzysta rodzeństwo).
  4. W opisie przelewu prosimy umieścić zawsze imię i nazwisko dziecka, klasę oraz kwotę do zapłaty .

Umowę można pobrać TUTAJ lub w zakładce DOKUMENTY