Konkurs plastyczny „My favourite animal”.

30 marca 2023 r. w naszym przedszkolu odbyło się podsumowanie konkursu plastycznego pt. „My favourite animal”. Konkurs został ogłoszony na początku lutego, a prace można było składać do 28.02.2023. Pani dyrektor Bogumiła Wińska wręczyła dyplomy i drobne upominki wszystkim uczestnikom. Organizatorem konkursu była Pani Iwona Szepeta – nauczycielka języka angielskiego. Konkurs spotkał się z dużym zainteresowaniem. Wpłynęły 54 prace wykonane różnymi technikami. Dzieci wykazały się kreatywnością i ogromnymi zdolnościami manualnymi. Każda praca była wyjątkowa, dlatego organizator postanowił nagrodzić wszystkich uczestników. Wszystkim przedszkolakom, które zdecydowały się przedstawić swoje ulubione zwierzątko GRATULUJEMY I ŻYCZYMY DALSZYCH SUKCESÓW.

Organizator konkursu
Iwona Szepeta