„Bezpieczny przedszkolak”

Bezpieczeństwa powinniśmy uczyć się od najmłodszych lat. Wiedzą o tym doskonale dzieci z oddziałów przedszkolnych. Dnia 3.03.2023r.nastapiło podsumowanie konkursu ”Bezpieczny przedszkolak”. Dyrektor Bogumiła Wińska wraz z członkami jury: pielęgniarką szkolną p. Beatą Jarocką i przedstawicielem lokalnej Ochotniczej Straży Pożarnej p. Andrzejem Wińskim uroczyście wręczyli wszystkim biorącym udział pamiątkowe dyplomy i nagrody rzeczowe. Należy zaznaczyć, że jak na swój młody wiek, uczestnicy wykazali się ogromną wiedzą z zakresu bezpieczeństwa w domu i na drodze. Najlepiej wypadły dzieci z grup 6-latków i 4-5-latków, które to zajęły I miejsce. Natomiast grupa 5-latków otrzymała wyróżnienie. Wszystkim uczestnikom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.