Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików, Juniorów Młodszych oraz Juniorów w Lublinie

W dniu 23 kwietnia 2023 r. w Lublinie odbyły się Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików, Juniorów Młodszych oraz Juniorów. Uczniowie naszej szkoły trenujący pod okiem nauczyciela wychowania fizycznego i trenera Taekwon-Do Akademii Taekwon-Do VIRTUS w Łomazach zaprezentowali się bardzo dobrze. Uczennica klasy 4 B Kaja Sobechowicz wywalczyła brązowy medal w konkurencji układów stopni 6-5 kup młodziczek. W tej kategorii wiekowej dobrze pokazali się również: Kinga Tokarska, Lena Rusek, Oliwia Knapiuk, Jan Sadowski, Michał Tokarski ale znaleźli się poza strefą medalową. W kategorii wiekowej junior młodszy brązowy medal wywalczyła uczennica klasy 8 Aleksandra Tereszczuk w walkach +60 kg oraz Julia Trochonowicz również brązowy medal w walkach kat. -60 kg. Ponadto startowały w tej kategorii wiekowej jeszcze Emilia Trochonowicz a także Dominika Chotkowska. Dziewczyny miały bardzo dobre walki ale znalazły się tym razem poza podium.