MIĘDZYGMINNE IGRZYSKA DZIECI W MINI PIŁCE NOŻNEJ DZIEWCZĄT I CHŁOPCÓW, ŁOMAZY, 24.04.2023

W dniu 24.04.2023 na boisku Orlik w Łomazach rozegrano tegoroczne Igrzyska Dzieci w mini piłce nożnej dziewcząt i chłopców. Do rywalizacji przystąpiły cztery drużyny dziewcząt reprezentujące: SP Rossosz, SP Wisznice, SP Sławatycze i SP Łomazy. Wśród chłopców rywalizowało pięć zespołów reprezentujących SP Rossosz, SP Wisznice, SP Sławatycze, SP Sosnówka i SP Łomazy. Wszyscy uczestnicy rozgrywek wykazali się maksymalnym zaangażowaniem i wielką wolą zwycięstwa.
W kategorii dziewcząt nasza drużyna wywalczyła drugie miejsce, wygrywając dwa mecze i jeden remisując. Zwyciężyła reprezentacja dziewcząt SP Rossosz wygrywając z naszymi piłkarkami lepszym bilansem bramek zdobytych do straconych.
Reprezentacja chłopców naszej szkoły wygrała wszystkie swoje mecze zdobywając 15 bramek i tracąc jedną z rzutu karnego. Wywalczyła ona awans do finału powiatu bialskiego tych rozgrywek, który odbędzie się w dniu 27.04.2023 w Terespolu.
Opiekunami naszych reprezentacji i sędziami w rywalizacji sportowej byli nauczyciele wychowania fizycznego Ireneusz Korszeń i Marek Prokopiuk
Więcej: https://niwkalomazy.webnode.page/