Ślubowanie klas I

Zgodnie z tradycją szkoły dnia 21.X.2020r. dzieci z klas pierwszych  zostały pasowane na uczniów Szkoły Podstawowej im. Tadeusza Kościuszki w Łomazach. Uroczystość przebiegała w podniosłej  atmosferze z zachowaniem zasad epidemicznych w tym szczególnym okresie.  Pierwszoklasiści w obecności Dyrekcji Szkoły Pani Bogumiły Wińskiej,  Pani Doroty Biesiady, zaproszonych gości: Wójta Gminy Łomazy Pana Jerzego Czyżewskiego, Wiceprzewodniczącego Rady Gminy Pana Andrzeja Wińskiego, Przewodniczącej Rady Rodziców Pani Anny Marciniuk, rodziców i społeczności szkolnej zaprezentowali program artystyczny. Wykazali się piękną recytacją i śpiewaniem. Następnie złożyli ślubowanie, a Pani Dyrektor dokonała aktu pasowania. Uczniowie otrzymali pamiątkowe dyplomy i upominki od zaproszonych gości,  Dyrekcji oraz od koleżanek i kolegów z klas VI. Po uroczystości zostały wykonane pamiątkowe zdjęcia. Dzień ten dostarczył wszystkim dużo przeżyć i wzruszeń, mamy nadzieję, że pozostanie on na długo w pamięci.

Wychowawczynie:

Dorota Derlukiewicz i Małgorzata Rogoźnicka