Wycieczka do Białej Podlaskiej klas pierwszych.

W dniu 11 maja 2023 roku uczniowie z klas pierwszych oraz nauczyciele Pani A. Dołęgowska, Pani W. Kozaczuk i Pan W. Telaczyński wyruszyli na wycieczkę do Multi Centrum i Biblioteki Barwnej w Białej Podlaskiej.
Podczas wycieczki dzieci miały okazję poznać najnowocześniejsze technologie multimedialne. Zwiedzając interaktywne wystawy, uczniowie zapoznali się z różnymi dziedzinami nauki i techniki, m.in. z robotyką, programowaniem, filmowaniem oraz grami komputerowymi.
Po zwiedzaniu Multi Centrum, grupa udała się do Biblioteki Barwnej, gdzie dzieci zapoznały się z książką zatytułowana "Magiczna podróż Flory". Wydarzenie to było organizowane przez bibliotekę, jako część ich programu promocji czytelnictwa i zainteresowania książkami wśród dzieci i młodzieży.
Pierwszym przystankiem było magiczne królestwo fantasy, gdzie dzieci mogły spotkać rycerzy, smoki i czarodziejów. Tutaj przeczytano fragmenty popularnych powieści fantasy i dzieci miały możliwość przeniesienia się do świata wyobraźni.
Wycieczka książkowa "Magiczna podróż Flory" była nie tylko świetną zabawą dla dzieci, ale również doskonałą okazją do rozwijania ich pasji czytelniczych i poszerzania wiedzy. Dzieci miały możliwość odkrywania różnych gatunków literackich i doświadczania magii literatury na własnej skórze.
Biblioteka zaskoczyła uczniów swoją niezwykłą aranżacją, kolorowymi pomieszczeniami oraz interesującą kolekcją książek i czasopism.
Podczas wycieczki dzieci miały nie tylko okazję poszerzać swoją wiedzę, ale także świetnie się bawić. Spotkanie z nowymi technologiami i kulturą zafascynowało uczniów, którzy z zaciekawieniem uczestniczyli w zwiedzaniu..
Wycieczka do Multi Centrum i Biblioteki Barwnej była doskonałą okazją do rozwijania zainteresowań i zwiększenia wiedzy uczniów. Cieszymy się, że udało nam się zorganizować tak interesującą i pouczającą wycieczkę.