WYWALCZYLIŚMY II MIEJSCE W FINALE REJONU BIAŁA PODLASKA IGRZYSK DZIECI W MINI PIŁCE NOŻNEJ CHŁOPCÓW, BIAŁA PODLASKA, 15.05.2023

W dniu 15.05.2023 na boisku Orlik znajdującym się przy SP 9 w Białej Podlaskiej zagraliśmy w finale rejonu Biała Podlaska Igrzysk Dzieci w mini piłce nożnej chłopców. Były to zawody rangi półfinału wojewódzkiego. Do rywalizacji o awans do finału wojewódzkiego przystąpiły trzy zespoły, które wcześniej wywalczyły mistrzostwa powiatów bialskiego (SP Łomazy), łukowskiego (SP Łuków), grodzkiego Biała Podlaska (SP nr 9).
Zagraliśmy w zawodach dwa mecze. Pierwszy wygraliśmy z drużyną SP Łuków (6:3), ale w drugim meczu ulegliśmy 1:3 SP nr 9 z Białej Podlaskiej. Niestety, w tym meczu gospodarzom sprzyjały wszystkie możliwe okoliczności i to oni awansowali do kolejnego etapu rozgrywek. Jest to jednak wynik, który należy docenić, bo z perspektywy naszej szkoły uzyskuje się go raz na kilka lat. Brawo chłopcy!!! Nadzór nad reprezentacją sprawował nauczyciel wychowania fizycznego Marek Prokopiuk.
Więcej: https://niwkalomazy.webnode.page/