Klasy trzecie w Warszawie

W piątek 19 maja uczniowie klas trzecich wraz z opiekunami wyruszyły na wycieczkę do stolicy. Droga w towarzystwie Blanki, a właściwie jej piosenki „Solo” minęła bardzo szybko. Pogoda, mimo wiszącej nad nami groźby deszczu, również spisała się na medal. W palnie wyprawy na pierwszym miejscu była STREFA GRAWITACJI. Dziewczęta i chłopcy przez dwie godziny próbowali swoich sił n różnego rodzaju przeszkodach wiszących, stojących oraz leżących. Wiele dziewcząt i chłopców wykazało się niebywałą odwagą. Potem wycieczka udała się do Planetarium w Centrum Nauki Kopernik. Po obejrzanym tam seansie rozgwieżdżone niebo nie ma już teraz przed trzecioklasistami tajemnic. Po tych wszystkich emocjach na wycieczkowiczów czekał smaczny obiad w urokliwej restauracji na Starym Mieście oraz pani przewodnik. Po posiłku przez dwie godziny spacerowaliśmy po tajemniczych i tym samym bardzo ciekawych zakątkach Starówki, słuchając opowieści przewodnika. W programie wycieczki nie mogło zabraknąć kupna pamiątek. Naszym zdaniem wycieczka była bardzo udana, radzimy obejrzeć foto relację. Do następnego razu piękna Warszawo!