Dzień Misia

Miękki, puchaty, z klapniętym uszkiem czy z wielkimi oczkami. Tak, tak… to miś, a 25 listopada każdy miś ma swoje święto – „Światowy Dzień Pluszowego Misia”.
Trudno zaprzeczyć, że pluszowy miś to najlepszy przyjaciel każdego dziecka, jedyna przytulanka na otarcie łez i ukochana „podusia” do snu. Przedszkolaki co roku przynosiły do przedszkola swoje ulubione pluszowe misie
i spędzały z nimi cały dzień. W tym roku, w związku z pandemią, pluszowe misie niestety zostały w domu. Jednak dzieciom nie przeszkodziło to w dobrej zabawie.
W każdej grupie Miś obchodził swoje urodziny. Nie brakowało tańców, wierszy, piosenek, prac plastycznych o tematyce misiowej. Na zakończenie każde dziecko otrzymało dyplom lub medal Przyjaciela Pluszowego Misia.