XXIII Turniej o Puchar Tymbarku pod Patronatem PZPN – Finał Wojewódzki.

19 maja 2023 roku na stadionie miejskim w Międzyrzecu Podlaskim rozegrany został Finał Wojewódzki Turnieju „Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku”. Turniej rozgrywany był w trzech kategoriach wiekowych U8 - uczniowie klas pierwszych, U10  - uczniowie klas trzecich i U12 -  uczniowie klas piątych. Naszą szkołę reprezentowali chłopcy w kategorii U12. Finał wojewódzki zakończyliśmy po fazie grupowej przegrywając ze Szkołą Podstawową w Krzywdzie 3:0, Szkołą Podstawową we Frampolu 2:1 i Szkołą Podstawową w Wierzbicy 2:1. W sporcie oprócz umiejętności technicznych trzeba mieć jeszcze trochę szczęścia. Nam tym razem tego przysłowiowego szczęścia trochę zabrakło. Udział w tak wielkiej imprezie sportowej (około 900 dzieci z całego województwa) to dla nas olbrzymie wyróżnienie. Wszyscy otrzymali pamiątkowy medal, dyplom i torbę z produktami głównego sponsora. Opiekunem zawodów był Ireneusz Korszeń.