Mikołajkowy koncert

„6 grudnia – jak dobrze wiecie,
Święty Mikołaj chodzi po świecie.
Dźwiga swój worek niezmordowanie
i każde dziecko prezent dostanie.
A kiedy rozda już prezenty,
wraca do nieba uśmiechnięty”

Nasze przedszkole 7 grudnia odwiedził bardzo miły i długo oczekiwany gość. Miał czerwony strój, długą, białą brodę, dźwigał na plecach bardzo ciężki worek, a w nim prezenty. To nie mógł być nikt inny tylko MIKOŁAJ - niezwykle wesoły, rozmowny i chętny do wspólnej zabawy. Pomimo braku białego puchu za oknem, jak co roku przybył na czas.
We wszystkich grupach spotkanie przebiegało w bardzo radosnej i przyjaznej atmosferze. Przedszkolaki śpiewały Mikołajowi kolędy, a On obdarował wszystkie dzieci słodkimi prezentami. Każda grupa otrzymała kolorowe pufy oraz instrumenty muzyczne, które urozmaicą zajęcia muzyczne i rytmikę. Na twarzach milusińskich malowała się wielka radość i przejęcie, a także nadzieja na kolejne spotkanie.
Święty Mikołaju bardzo dziękujemy za odwiedziny i do zobaczenia za rok!
Dzieci obiecały, że czekając na Ciebie będą bardzo grzeczne.

Szczególne słowa podziękowania kierujemy najwspanialszym, hojnym  pomocnikom Mikołaja -  Wójtowi Gminy Łomazy Panu Jerzemu Czyżewskiemu, Przewodniczącemu Rady Gminy Łomazy Panu Andrzejowi Wińskiemu, Przyjacielowi Szkoły Pani Ewelinie Wołosowicz , sołectwom: Łomazy I -  sołtysowi Panu Marianowi Serhejowi oraz Łomazy II  - sołtysowi Panu Sławomirowi Gicewiczowi.