Czwarta edycja Międzyszkolnego Konkursu Języków Obcych

30 maja 2023 r. w Zespole Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Jabłoniu odbyła się czwarta edycja Międzyszkolnego Konkursu Języków Obcych. W konkursie wzięło udział 108 uczniów z 11 szkół podstawowych. Były to szkoły z miejscowości: Parczew (trzy szkoły), Łomazy, Dubica Dolna, Kolano, Przewłoka, Wohyń, Suchowola, Juliopol oraz Dębowa Kłoda. Naszą szkołę reprezentowało 12 uczniów z klas ósmych. W konkursie z języka angielskiego wyróżnienie zdobyła Iwona Stanilewicz z klasy VIIIC. W konkursie z języka rosyjskiego I miejsce zajął Michał Makowski z klasy VIIIA, II – Kamila Kuflowska z VIIIB, III – Emilia Lipińska z VIIIC, wyróżnienia zdobyły Nikola Nazarewicz i Agata Łukaszuk z VIIIA. Zwycięzcy otrzymali atrakcyjne nagrody rzeczowe, a wszyscy uczestnicy pamiątkowe dyplomy. Serdecznie wszystkim gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów!